به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، محمدرضا مهاجری در خصوص دیدار این تیم در برابر ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب تیمی خوب و البته منظم و سرشار از نیروی کاربلد است که تنها به خاطر فشردگی بازی‌ها و البته خستگی بازیکنانش نتوانسته دیگر آن نتایج خوب را تکرار کند در بازی رفت نیز با آن مصائب و مشکلات به اصفهان رفتیم و همین موضوع باعث شد تا آن نتیجه رقم بخورد وگرنه ضمن احترامی که برای مجموعه ذوب قائلم فاصله پدیده و ذوب آنقدر نیست.

مهاجری افزود: البته از این بازی شاهد تغییراتی در تیم ما خواهیدبود زیرا می‌خواهم به دیگر بازیکنانی که در طول فصل، فرصت چندانی برای بازی نیافته‌اند این زمان را بدهم که خود را نشان دهند. البته به این شکل نیست که مقابل ذوب انگیزه‌ای نداشته‌باشیم. قطعا برای پیروزی وارد زمین می‌شویم و امیدوارم با حمایت هواداران پدیده به این مهم دست یابیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده تصریح کرد: متاسفانه در این دیدار احمد آل‌نعمه را به دلیل کارت قرمزی که در دیدار با راه‌آهن گرفت در اختیار نداریم. به جز آل نعمه، رضا ناصحی و چند بازیکن دیگرمان نیز مصدومند ولی امیدوارم به بازی فردا برسند.

وی در خصوص شکست مقابل راه‌آهن گفت: داوری در این دیدار به قدری بد بود که باورکردنی نبود. با وجود 10 نفره شده سراپا حمله بودیم و اتفاقا خوب هم کار می‌کردیم و گل نخست را وارد دروازه راه‌آهن کردیم. درست در زمانی که منتظر به ثمر رساندن گل دوم و تساوی بودیم، اشتباه داوری رقم خورد و باعث شد که نتوانیم به آنچه که می‌خواهیم دست یابیم.