به گزارش برنا از شهرکرد؛ نورعلی یاری با بیان اینکه 300 میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان لردگان کشف شد اظهار داشت: در راستای کشف محموله قاچاق کالا در این شهرستان 4 دستگاه خودرو توقیف شد.

وی افزود: این محموله قاچاق کالا از محورهای مواصلاتی استان به سمت استان‌های مرکزی در حال حرکت بود که توسط مأموران انتظامی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان لردگان در محور یاسوج – لردگان دو دستگاه سواری تویوتا و سمند و 2 دستگاه کامیون باری حامل کالای قاچاق را متوقف کردند.

یاری خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودروها 800 کیلو گیاه‌ دارویی، 220 کیسه آرد و 144 تخته پتو به ارزش 300 میلیون ریال کشف شد.

وی از کشف محموله قاچاق کالا در شهرستان بروجن خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح تشدید برخورد با قاچاق کالا مأموران نیروی انتظامی در این شهرستان انواع کالای قاچاق به ارزش400 میلیون ریال را کشف و 3 قاچاقچی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: مأموران نیروی انتظامی در این شهرستان پس از هماهنگی با مقام قضایی در محور لردگان – بروجن در عملیات ایست و بازرسی یک دستگاه وانت نیسان و3 دستگاه خودرو سواری حامل کالا را متوقف کردند.

یاری ادامه داد: در بازرسی از این خودروها 2 تُن و 400 کیلو آرد قاچاق، 103 کارتن ظروف چینی، یک هزار و 500 قوطی رانی و 45 بطری روغن خوراکی فاقد مدارک مثبت گمرکی کشف شد.

وی ارزش کالاهای کشف شده را 400 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: قاچاقچیان دستگیر شده در دو شهرستان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.