به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، علیرضا نوروزی مدیرعامل موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان(مکس) قزوین از اهدای تعدادی تجهیزات پزشکی به بخش شیمی درمانی این مرکز خبر داد و گفت: این کار به منظور رسیدن به اهداف حمایتی موسسه از کودکان مبتلا به سرطان و همچنین بهبود کیفیت درمانی این عزیزان انجام شد.

نوروزی اظهار امیدواری کرد که این تحفه هر چند کوچک، در روند درمانی هر چه بهتر کودکان مبتلا به سرطان و برای مقابله با این بیماری تأثیر گذار بوده و مقدمه ای برای برداشتن قدم هایی جامع تر در مسیر درمانی این کودکان باشد.

هادی موسی خانی، رییس مرکز آموزشی-درمانی قدس قزوین نیز گفت: این اقلام خریداری شده شامل: سه عدد پمپ تزریق سرم، 10عدد لاکر abs با استراکچر آلمینیومی، یک عدد فشارسنج اطفال، 10عدد پایه سرم و یک عدد ویلچر عنوان کرد که ارزش ریالی آنها بالغ بر 225میلیون ریال می باشد.

نوروزی، در ادامه  از تمام مهرورزان نیک سرشت، حامی فرشته های مبتلا به سرطان و مهندس قاسمی، مدیر شرکت هانی گستر بابت همکاری در تهیه تجهیزات درمانی مذکور قدردانی کرد.

دکتر هادی موسی خانی و حسینعلی افشاری، به ترتیب: رییس و مدیر مرکز آموزشی-درمانی قدس قزوین نیز از دست اندرکاران موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان قزوین(مکس) به منظور تهیه و اهدای اقلام ذکر شده تقدیر و تشکر کردند.