به گزارش برنا،در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه اردبیل،نمین و سرعین دو کاندیدا به رقابت خواهند پرداخت.سید کاظم موسوی کاندیدای منسوب به اصولگرایان و محمد فیضی کاندیدای لیست امید دو کاندیدایی هستند که روز جمعه به رقابت خواهند پرداخت.

تبلیغات انتخاباتی  ساعات پایانی خود را سپری میکند و دو کاندیدا در سخنرانی های خود،پاسخ افشاگری طرف مقابل را می دهند و شاید همین موضوع به تحریک بیشتر هواداران می انجامد.در این میان سخن از عده ای ناشناس نیز در میان است که با صورت پوشیده طرفداران رقیب را مورد ضرب و شتم قرار می دهند هرچند این سخن،مورد تایید مراجع رسمی قرار نگرفته است.

فضای مجازی و کانالهای تلگرام محل گفتگو و مناظره طرفداران دو رقیب هستند که به صورت شبانه روزی به مناظره می پردازند!

دامنه شایعات تا بدانجا پیش رفته است که نماینده ولی فقیه در استان_آیت الله عاملی_و نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران را مجبور به واکنش نمود و هر دو نهاد با انتشار بیانیه ای  بی طرفی خود در انتخابات را اعلام نموده اند.

سیدکاظم موسوی با خرده گرفتن به رقیب اصلاح طلب خود که چرا امثال عارف که معاون دولت اصلاحات(....) بوده است برای سخنرانی به اردبیل،شهر ولایت دعوت کرده ایید از طرف محمد فیضی بی جواب نماند و وی نیز به رقیب خود اعلام نمود اگر شما هم می توانید معاونان دولت احمدی نژاد را برای حمایت از خود به اردبیل دعوت کنید!

و البته این پایان ماجرا نیست و همچنان سخنرانی ها و افشاگری های رقیب علیه یکدیگر ادامه دارد.

سیدکاظم موسوی به رقیب جوان و تحصیلکرده خود یادآوری می کند مجلس جای اشخاص پخته و کسانی هست که سابقه نمایندگی دارند و فیضی نیز در پاسخ به تحصیلات و علم خود اصرار دارد...

روز جمعه پس از پایان رای گیری چهره منتخب مشخص خواهد شد اما آنچه باقی خواهند ماند،بداخلاقی هایی هست که زشتی ها به یادگار خواهد گذاشت.

عکسهای پخش شده در گروه های حامیان دو کاندیدا از ضرب و شتم و بد اخلاقی های انتخاباتی بسیار است اما برای اجتناب از تشویش و ایجاد مودت برای فردای انتخابات تنها به یک عکس اکتفا میگردد.