به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،مدیرکل اداره ورزش وجوانان لرستان ،درجریان  ازدید از اردوی تمرینی ورزشی ژیمناستیک به خبرنگار برنا گفت:انتخاب لرستان به عنوان اولین پایگاه استعدادیابی ژیمناستیک نشان از توانمندی این هیئت در استان است.

http://lorestan.msy.gov.ir//parameters/62.193.12.206/modules/cdk/upload/content/sis_announcements/130632/photo_2016-04-28_11-32-02.jpg

 

برپایه این گزارش ، علی یاور عزیزپور درجریان بازدید از اردوی منتخبین استعدادیابی عنوان کرد: انتخاب لرستان به عنوان نخستین پایگاه استعدادیابی کشور نشان از توانمندی این هیئت در کشور است.

عزیز پور بابیان اینکه هیئت ژیمناستیک استان یکی از بهترین هیئت های استان است  تصریح کرد: برنامه ریزی ها و کسب افتخارات هیئت ژیمناستیک و مسئولان این هیئت اثبات کرده که از بهترین هیئت های استان باشد.

وی علاوه برتلاش مسئولان این هیئت فراهم بودن زیر ساخت های این هیئت را یکی دیگر از دلایل پپیشرفت این رشته عنوان کرد و افزود: اختصاصی کردن خانه ژیمناستیک به صورت مجزا برای بانوان و آقایان مهمترین اقدامی بود که در زمینه فراهم ساختن زیر ساخت ها انجام دادیم.

عزیزپور تلاش مسئولان هیئت ژیمناستیک استان، مربیان و ورزشکاران شایسته تقدیر دانست و خاطر نشان کرد: در تلاشیم در رشته های دیگر که توانایی و ظرفیت های خوبی وجوددارد اردوها و میزبانی ها را در برنامه داشته باشیم.

گفتنی است اولین مرحله اردوی تمرینی آموزشی منتخبین استعدادیابی ژیمناستیک کشور به میزبانی خرم آباد در خانه ژیمناستیک با حضور ورزشکاران و مربیان استان های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی، لرستان، البرز، اردبیل، خوزستان، قزوین ، کرمان، مازندران، مرکزی و اصفهان از صبح امروز 3 شنبه 7 اردیبهشت آغاز شده و تا عصر 5 شنبه ادامه دارد.

هدف اصلی برگزاری این اردوی ترکیبی مربی و ورزشکار، رشد مربی و ورزشکار در کنار هم عنوان شد.

در این اردو برای هر ورزشکار و مربی پرونده رژیمی تشکیل می شود و برمبنای آمار و ارقام برنامه سالانه آنها تنظیم ودر اختیارشان قرار می دهند و هر سه ماه یکبار مجدد اردو برگزار می شود.