به گزارش خبرگزاری برنا از یاسوج ؛رئیس فدراسیون ورزش همگانی گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی در شهرستان‌ها در طول سال از جمله اقدامات در دستور کار فدراسیون است.

علی مجدآرا در مجمع سالیانه هیأت همگانی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد:  هئیت ورزشهای همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد جزو چهار هئیت برتر کشور است و ظرفیت و مکان‌های مناسبی جهت ورزش کردن و برنامه‌های ورزشی دارد که باید مورد توجه و استفاده قرار گیرند.

رئیس فدراسیون ورزش همگانی، وفا و همدلی را زمینه پیشرفت در هر کاری عنوان کرد و افزود: با تعامل و همکاری میان هیأت‌ها، مسئولان، نهادها و ادارات استان می‌توان زمینه پیشرفت و توسعه این ورزش را در استان فراهم کرد.

وی حوصله، نشاط، شادی و کار را رموز نهفته در ورزش همگانی دانست و تصریح کرد: به فرمایش مقام معظم رهبری «ورزش همگانی زیر بنای ورزش‌های قهرمانی است».

این مسئول با اشاره به استعدادها و ظرفیت بالای ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد بر توجه و حمایت مسئولان جهت توسعه این ورزش در استان تاکید کرد.

مجدآرا هماهنگی میان ادارات و نهادهایی مانند آموزش و پرورش، دانشگاه، مردم و نیروهای مسلح را از عوامل موثر در رشد این ورزش عنوان کرد و گفت: آماده کردن زیر ساخت‌ها و قرار دادن امکانات، تجهیزات و تأسیسات در نزدیکی محل زندگی افراد از دیگر عوامل موثر در پیشرفت و توسعه این ورزش است.

وی تجدید ساختار و مهندسی، انعقاد تفاهم‌نامه با تمامی فدراسیون‌ها جهت راه‌اندازی کمیته همگانی، ارتقای آموزش، برگزاری کلاس‌های درجه 2 و تربیت مدرس درجه 3 و صدور مجوز برای برگزاری کلاس‌های آموزشی در شهرستان‌ها (در طول سال یک کلاس آموزشی در هر شهرستان) را از جمله اقدامات و موارد در دستور کار فدراسیون عنوان کرد.

مجدآرا در پایان گفت: امیدواریم با همت و تلاش همه جانبه هیأت و نهادهای اداری و اجرایی شاهد تحولی عظیم در زمینه ورزش همگانی در سراسر کشور باشیم.