به گزارش برنا،رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان از برگزاری یادواره شهدای ورزشکارشهرستان نیر در تابستان سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان  و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان نیر ، سرهنگ محمدجواد بیدار درجریان دیدار و تجلیل از خانواده شهید سعید بابازاده در شهرستان نیر افزود: این یادواره با همکاری اداره ورزش و جوانان ، کانون بسیج ورزشکاران نیر و دیگر دستگاههای ذیربط در تابستان سالجاری برگزار خواهد شد.

وی در دیدار با مجید بابازاده پدر شهید سعید بابازاده گفت :حضور در منزل شهدا و دیدار از ایشان موجب دلگرمی همه اقشار بویژه ورزشکاران می شود.

بیدار اظهار کرد : ورزشکاران متعهد شهرستان نیر یقین دارند که حفظ یاد شهدا و حرمت خانواده های ایشان و الگو قرار دادن آنها موجب ارتقاء روحی و معنویشان می شود.

در این دیدار همچنین حجت الاسلام احدی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه درسپاه ناحیه نیر در سخنانی نسبت به تجلیل از خانواده شهدا و زنده نگه داشتن یاد شهدا توسط تمامی اقشار جامعه تأکید کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان و رؤسای هیأتهای ورزشی شنا ، تیراندازی با کمان و هیأت ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی شهرستان نیر در این دیدارحضور داشتند.

گفتنی است رئیس بسیج ورزشکاران استان همچنین با حضور در اداره ورزش وجوانان شهرستان نیر و بازدید از کانون بسیج ورزشکاران نیر ، از حمایت ها و تعامل سازنده اداره ورزش و جوانان با بسیج قدردانی کرد