به گزارش برنا،کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل طی یادداشتی  ضمن تشکر از حضور مردم پای صندوق های رای،برای منتخبان استان نیز آرزوی توفیق نمود.

متن یادداشت بدین شرح است:

حضور باشکوه  اهالی خوب و حق طلب  استان قهرمان پرور اردبیل و انتخاب کاندیداهای شایسته لیست امید اقایان دکتر فیضی و دکتر پورحسین را به مردم فهیم و وفادار استان ودومنتخب عزیز ، تبریک عرض می کنم .

شهروندان شریف خطه ما در ادامه حرکت هفتم اسفند سال گذشته مردم حق طلب پایتخت کشور با تکرار اقدام  هوشمندانه آنان ، کاری کردند کارستان ، بنازم به ناز شصت همه عزیزان که یار ملت و دولت برامده از اراده ملت شدند و به منافع ملک و ملت بها دادند.

بسیار خرسندم ازاین که نماینده مردمی هستم که در اوج نیاز ها و فشارهای اجتماعی و اقتصادی ، عزت نفس را فرو نمی گذارند و اندیشه خود را بازیچه نیازشان نمی کنند. بی گمان  دکتر فیضی و دکترپورحسین  ، از اینکه منتخب و وکیل چنین مردمی هستند احساس افتخار می کنند .

این بلوغ فکری واجتماعی مردم استان اردبیل و ایران زمین ، سرمایه ای است که همه دولتیان و مجلسیان ، باید برای ساختن این دیار به ان تکیه کنند.  

ارزوی اینجانب سربلندی اقایان فیضی و پورحسین وسایر منتخبین گرامی استان اردبیل و مردم مومنی است که با وجود همه تنگناها ، دام گستریها و دشواریها ، چون به دولت تدبیر و امید وبرجام وخاصه به مردم سالاری دینی برای اعتلای اسلام و ایران و استان اردبیل، باور یافته اند ، با عزمی متوکلانه ، نمایندگان جدید مکرم ، را برگزیده اند .

کمال الدین پیرموذن