به گزارش خبرگزاری برنا-ایلام-فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه دهلران گفت: در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم از مجموع 8 هزار 742 رای صحیح شادمهر کاظم زاده با 51 هزار و 604 رای توانست به عنوان منتخب مردم این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند.
سبزی با بیان اینکه از مجموع 91 هزار و 37 رای ماخوذه شادمهر کاظم زاده با کسب 57 درصد آرا بیشترین رای مردم این حوزه انتخابیه را به خود اختصاص داد، اظهار کرد: 130 هزار نفر در این حوزه انتخابیه واجد شرایط شرکت در انتخابات بودند.
وی تاکید کرد: مردم این حوزه انتخابیه با شور و نشاط مطلوبی در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کردند و حماسه سیاسی، شور و شعور بالای خود را به نمایش گذاشتند.
سبزی با اشاره به فعالیت چهار هزار نفر عوامل اجرایی در این مرحله از انتخابات از تلاش، جدیت و زحمات همه دست اندرکاران انتخابات، اعضای هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی، نیروهای امنیتی،نظامی و انتظامی و همه کسانی که در برگزاری این انتخابات نقش داشتند، تقدیر کرد.
فرماندار دهلران مردم را برنده واقعی انتخابات دانست و یادآور شد: حضور گسترده و مشارکت بالای مردم این حوزه انتخابیه در این مرحله از انتخابات قابل تقدیر است.
استان ایلام با گستره 20 هزار کیلومتر مربعی و حدود 590 هزار نفر جمعیت که از این تعداد حدود 435 نفر واجد شرایط رای هستند دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی (دو کرسی حوزه انتخابیه ایلام و یک کرسی حوزه انتخابیه دهلران) است. 
رقابت برای تعیین نمایندگان مردم این استان در مجلس دهم بین 2 نفر در حوزه انتخابیه دهلران و چهار نفر در حوزه انتخابیه ایلام روز جمعه (10 اردیبهشت) در 531 شعبه اخذ رای است. 
حوزه انتخابیه ایلام با 2 کرسی در مجلس شورای اسلامی شامل (ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان) است و حوزه انتخابیه دهلران نیز با یک کرسی در مجلس شورای اسلامی شامل (دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره) است.