به گزارش برنا آذربایجان غربی، در این پیام آمده است:

صحنه حماسی و پرشور مرحله دوم انتخابات مجلس در روز جمعه ی 10 اردیبهشت، آزمون خیره کننده ی دیگری بود که چهره ی مصمم و پر امید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد. رشد فزاینده ی سیاسی و پای فشردن بر مردم سالاری دینی صادقانه، حقیقت تابناکی است که با حضور متراکم  مردم انقلابی و غیرتمند ارومیه در پای صندوق های رأی، یک بار دیگر در عمل به اثبات رسید.

استقبال گرم مردم آگاه و هوشیار ارومیه از انتخابات، نشان از درایت انقلابی و بصیرت آنان در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبعیت از وصایای امام راحل(ره) و فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) داشت و مسئولیت منتخبان را در عرصه خدمتگزاری، دو چندان کرد.

پیروزِ حقیقی انتخابات، از آن ملت شریف ارومیه است، ملتی که با برگ های زرین آرای خود در صندوق های رأی، حماسه ای دیگری را  بر تاریخ افتخار آفرین این سرزمین به ثبت رساندند.

جا دارد در برابر این همه شور و شعور سر تعظیم فرود آوریم و شکرگزار خداوند متعال و قدردان حضورمردم عزیز باشیم. اینجانب به سهم خود این حضور غرور آفرین را به ملت سلحشور ارومیه تبریک گفته و ایمان دارم این ملت بزرگ همچنان حماسه ساز و امید آفرین خواهد بود.

در پایان مراتب تشکر خود را از کلیه کسانی که که با حضور مسئولانه خود زمینه ساز خلق این حماسه را فراهم آوردند، قدردانی نموده و از پیشگاه پروردگار متعال عزت ، سعادت و سرافرازی ایران اسلامی را آرزو و مسئلت می کنم.