به گزارش برنا از شهرکرد؛ قدرت‌الله رئیسی در نخستین جلسه شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت ولادت امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) در همایشی از پاسداران و جانبازان استان تجلیل می‌شود.

وی با اشاره به ویژه برنامه‌های سوم خرداد در استان افزود: به مناسبت سالروز فتح خرمشهر برنامه‌هایی با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استان برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران چهارمحال و بختیاری با اشاره به شعار سال" اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" بیان کرد: اقتصاد مقاومتی در تمام حوزه‌های کاری بنیاد باید عملی شود چرا که جامعه ایثارگری در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مانند همیشه در مقابل تهدیدات اقتصادی خواهد ایستاد.

رئیسی با اشاره به سیاست‌های 24گانه اعلامی از سوی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: 3 رویکرد اصلی توانمندسازی ایثارگران، ارتقاء بهره‌وری و توسعه فرهنگی از مهم‌ترین سیاست‌های ابلاغی بوده است.

وی گفت: مقام معظم رهبری در بند 20 سیاست‌های ابلاغی، توسعه فرهنگی را تقویت فرهنگ جهادی در ایجاد ارزش افزوده، تولید ثروت، بهره‌وری، کارآفرینی، سرمایه‌گذاری و اشتغال مولد می‌دانند پس با توجه به این مهم می‌توان گفت تقویت مدیریت و فرهنگ جهادی کلید اقتصاد مقاومتی است که درک صحیح این مطلب ما را به سمت اقدام و عمل سوق می‌دهد.