به گزارش خبر گزاری برنا در تهران ؛ سید مهدی طاهری باتفاق محسن بوربور معاون این اداره با شهردار و اعضای شورای شهر پیشوا دیدار کرد.

در این دیدار که با حضور یعقوبی ، سید حسن طباطبایی رئیس شورا ، سعید جنیدی و سید مرتضی طباطبایی همراه بود ؛ سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه " سالروز ملی شوراها "را به ایشان تبریک و تهنیت گفته و از تلاش و حمایت همه جانبه از قشر ورزشکاردر راستای رسیدن به سکوهای قهرمانی و رشدورزش در استان و کشور تقدیر و تشکر کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا نیز در ادامه این نشست صمیمی گفت : ما در مجموعه شورای شهر و شهرداری تلاشمان بهبود اوضاع و ارتقاء سطح کمی و کیفی شهر در ابعاد فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و علی الخصوص سرانه ورزشی منطقه بوده و از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

سید حسن طباطبایی تصریح کرد: مصوب شدن احداث زورخانه و تحویل به هیئت باستانی با رای اکثریت اعضا ، پیش بینی و برنامه ریزی جهت احداث پارک تفریحی ورزشی ویژه بانوان و حمایت از اداره ورزش وجوانان در راستای توسعه فضاهای ورزشی از جمله برنامه هایی است که به مدد حق تعالی در سالجاری شاهد آن خواهیم بود.

در خاتمه طاهری گزارشی مختصر در خصوص عملکرد اداره و مدال آوریهای سال گذشته توسط ورزشکاران ارائه نمود.