به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ، مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس لرستان چهارشنبه هفته جاری با بازدید از تعدادی از مدارس شهرستان بروجرد در خصوص مقاوم سازی مدارس قول مساعد داد .

 محمد چگنی در این دیدار گفت : چنانچه در ارزیابی کارشناسان فنی اداره کل نوسازی مقاوم سازی مدارس پیشنهاد شود ،عملیات مقاوم سازی و تجهیز مدارس به دقت در دستورکار قرار خواهد گرفت

در این دیدار چند ساعته که  پروژه های عمرانی مصلا نژاد ، 18 کلاسه مهرگان ، خیرساز  قلم چی و آموزشگاه شهادت  مورد بازدید قرار گرفت ؛ بر مدیریت اعتبارات دولتی با رویکرد اقتصاد مقاومتی تاکید شد .

چگنی در این دیدارها با اشاره به ظرفیت خیرین مدرسه ساز بیان کرد : توسعه عدالت آموزشی از طریق توسعه فضاهای مناسب آموزشی  یکی از سیاست هایی است که با بهره گیری از توان خیرین بخش دولتی و غیر دولتی دنبال می شود .  

وی با اشاره به ضرورت حفظ و نگهداری پروژه های آموزشی گفت : مدیران مدارس باید نسبت به حفاظت از فضاهای آموزشی و استفاده بهینه از این فضاها توجه نمایند .

همچنین  در ادامه این بازدید که ابوالفتحی مدیر و یاراحمدی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان بروجرد نیز حضور داشتند  گزارشی از اقدامات عمرانی انجام گرفته در مدارس بروجرد ارائه شد.