به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،محمدرضا ملکشاهی‌راد شامگاه شنبه در نشست با فعالان اقتصادی لرستان در سخنانی با بیان اینکه در استان نگاه به نمایندگان مجلس مثبت نیست اظهار داشت: این امر شاید به دلیل عملکرد نمایندگان در گذشته و یا اینکه عدم آگاهی از نوع عملکرد نمایندگان باشد.
وی با بیان اینکه با بیان اینکه بخشی از این نوع نگاه حقیقت دارد و بخشی نیز به دلیل نحوه انتخاب‌ها بر اساس طایفه است عنوان کرد: متأسفانه طایفه‌ها نقش‌آفرینان انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان هستند.
منتخب مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جریانات سیاسی هیچ برنامه اقتصادی برای مردم ندارند افزود: جریانات سیاسی جامعه برنامه مدونی در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی فرهنگی و ... ندارند.
ملکشاهی راد با تاکید بر لزوم حرکت نمایندگان لرستان در مسیر توسعه استان تصریح کرد: باید همه پتانسیل‌های نمایندگان در مسیر توسعه استان قرار گیرد و خوشبختانه نمایندگان این دوره از مجلس لرستان ویژگی‌های خوبی برای توسعه استان دارند.
وی با بیان اینکه تعداد زیادی از نمایندگان منتخب لرستان مدیر بوده‌اند و در مسیر توسعه استان مدیریت بسیار اثربخش است گفت: نسبت به نمایندگان این دور از مجلس شورای اسلامی در قیاس با نمایندگان دور هشتم امیدوارتر هستم.
منتخب مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نمایندگان منتخب لرستان باید در تصویب قوانین مجلس تأثیرگذار باشند گفت: گره‌هایی در مسیر توسعه استان وجود دارد که تنها از طریق تدوین قوانین رفع می‌شوند.
ملکشاهی راد با تأکید بر لزوم وحدت رویه بین نمایندگان منتخب لرستان بیان داشت: علیرغم تفاوت در خط فکری و سیاسی من با نماینده منتخب دیگر مردم خرم‌آباد در مجلس ما بر وحدت رویه اسرار داریم.
وی با تأکید بر اینکه مطالبه مردم استان از نمایندگان نیز همدلی و همگرایی است گفت: امروز استان ما برای توسعه نیازمند به وحدت و همدلی نمایندگان است.
منتخب مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل فراکسیون زاگرس از سوی استان‌های زاگرس نشین عنوان کرد: این امر می‌تواند در تدوین و تصویب قوانین برای استان‌های زاگرس نشین در مجلس کمک فراوانی کند.
ملکشاهی راد با تأکید بر لزوم ارتباط مستقیم نمایندگان با کارگروه‌های تخصصی استان بیان داشت: در این راستا اتاق بازرگانی خرم‌آباد نقش مهمی در ایجاد این همکاری دارد.
وی از تشکیل تیم‌های مطالعاتی در حوزه‌های مختلف استان خبر داد و گفت: این امر موجب می‌شود که ما بتوانیم در کمیسیون‌های مختلف مجلس به خوبی از حق مردم و استان دفاع کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: