به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،مقام معظم رهبری از برنامه تفسیر قران کریم شبکه افلاک تمجید کردند .

رهبر معظم انقلاب خطاب به امام جمعه خرم آبادبا تمجید از برنامه تفسیر قران کریم شبکه افلاک لرستان فرمودند: برنامه تفسیر قرآن کریم را با قوت ادامه دهید.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباددر این خصوص  گفت: 25 خرداد ماه که خدمت مقام معظم رهبری حاضر شدیم، پس از مراسم افطار، گزارشی از برگزاری جلسه تفسیر قرآن در ماه مبارک رمضان به معظم له ارائه شد و ایشان در پیامی، مردم لرستان و شرکت کنندگان در جلسات تفسیر قرآن کریم را مورد تفقد قرار دادند.

 

آیت الله سید احمد میرعمادی در ادامه افزود: در این دیدار، از نحوه برگزاری جلسه تفسیر قرآن و پخش آن از صدا و سیمای مرکز لرستان "شبکه افلاک" و نیز استقبال پرشور مردم، به ویژه نوجوانان و جوانان، گزارشی به عرض مقام معظم رهبری رسید، که ایشان با ابلاغ پیام سلام خود به مردم شریف و ولایتمدار استان لرستان فرمودند: "کار خوب و اقدام پسندیده ای است. برای نوجوانان و جوانان هرچه برنامه قرآنی تولید شود، کم است. من تشکر می کنم و از شما می خواهم که این برنامه را با قوت ادامه دهید".

 

گفتنی است، جلسه تفسیر موضوعی قرآن "سوره مبارکه رعد"، در ایام ماه مبارک رمضان، هر شب ساعت 22 توسط مفسر برجسته "حضرت آیت الله میرعمادی"در مسجد بعثت خرم آباد برگزار می گردد و شب بعد، ساعت 21 از طریق شبکه افلاک و به تهیه کنندگی و کارگردانی امین مرادی فرد، میهمان خانه های مردم لرستان است.