به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، معاون ساماندهی و ارتباطات موسسه خدمات مشاوره ای، جوانان و پژوهش های اجتماعی آستان قدس رضوی با اعلام خبر آغاز ثبت نام اعتکاف رضویون در مسجد جامع گوهرشاد گفت: این اعتکاف ویژه مدیران، نخبگان و فعالان فرهنگی شهر مشهد امسال نیز در سه روز پایانی ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

صادق حسین‌زاده ملکی با بیان اینکه متقاضیان شرکت در مراسم اعتکاف برای ثبت¬نام باید به سایت این موسسه به نشانی http://javan.aqr.ir  مراجعه کنند، افزود: اسامی پذیرفته¬شدگان و همچنین زمان و مکان توزیع کارت در تاریخ سه-شنبه سوم تیرماه از طریق این سایت اعلام خواهد شد.

وی 7 تا 15 رمضان را زمان ثبت نام در اعتکاف رضویون عنوان کرد و افزود: با توجه به استقبال گسترده جوانان برای شرکت در این مراسم معنوی و محدودیت‌های شبستان‌های مسجد، از بین متقاضیان شرکت در این مراسم قرعه کشی به عمل می‌آید.

معاون ارتباطات و ساماندهی موسسه جوانان آستان قدس رضوی از اعتکاف به عنوان یک فرصت بی‏نظیر برای بازسازی معنوی افراد یاد و عنوان کرد: این موسسه به عنوان یک مجموعه فرهنگی، تعمیق باورهای دینی از طریق ترویج سیره و سنت اهل بیت اطهار(ع) را سرلوحه فعالیت‏های خود قرار داده است، از این رو برای پنجمین سال متوالی در دهه آخر ماه مبارک رمضان به پیروی از سنت نبوی، اعتکاف رضویون را در حرم مطهر رضوی برگزار می‌کند.