به گزارش برنا آذربایجان غربی، حسین پناهی  با اشاره به اجرای پروژه‌های مختلف از سوی سازمان‌های مجموعه مدیریت شهری، اظهار کرد: کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر در نظر دارد به صورت آنلاین بر روند اجرایی این پروژه‌ها نظارت کند و پیگیری‌های مربوطه را انجام دهد.

وی با بیان این که عمده‌ترین فعالیت این کمیسیون، نظارت بر مصوبات شورای اسلامی شهر ارومیه است، اظهار کرد: با ورود نرم افزار مدرن به سیستم اداری مناطق و معاونت‌های شهرداری ارومیه، نظارت بر تمامی پروژه‌های در حال اجرا، پروژه‌های راکد، پروژه‌های در دست اقدام و همچنین نظارت بر روند پیشرفت این پروژه‌ها به صورت جدی انجام شده است.

به گفته پناهی، این کمیسیون در دو بخش اساسی نظارت و پیگیری روزانه بر فعالیت‌های کاری شهرداری ارومیه و سازمان‌های مربوطه آن نظارت دارد.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شهری با اعلام این که پاکسازی خیابان‌های پرتردد از سد معابر و ساماندهی مشاغل مزاحم از مهم ترین اقدامات بخش پیگیری این کمیسیون محسوب می‌شود، ابراز کرد: در چند هفته گذشته هسته مرکزی شهر به‌ویژه خیابان عطایی از سد معبر پاکسازی و به سوی فعالیت در بازارهای هفتگی هدایت شده است.