به گزارش خبر گزاری برنا در تهران؛ سعید ناجی فرماندار شهرستان شهریار در جلسه مشترک با اعضای هیات مدیره اتحادیه های صنفی شهرستان شهریار اظهار داشت: شرایط موجود، شرایط خاص و پیچیده ای است و این وضعیت به کشور تحمیل شده است و دولت تلاش می کند با کمک و همراهی مردم از این وضعیت گذر کنیم و نباید به برخی سخنان که با اهداف سیاسی تلاش دارند خدمات دولت را در حوزه های مختلف زیر سوال ببرند توجه کرد.

 ناجی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حرکت دولت به سوی تک نرخی شدن تورم  است که در این شرایط رکود اقتصادی گامی مهم در جهت پیشرفت اقتصادی و رفاه اجتماعی خواهد بود.

نماینده عالی دولت با اشاره به اهمیت رسیدگی به مسایل و مشکلات صنوف گفت: با وجود بیش از ۱۷ هزار واحد صنفی در سطح شهرستان و اهمیت رسیدگی به مشکلات صنوف و اهمیت صنوف در نظام مقدس جمهوری اسلامی که کاسبان را حبیب خدا دانسته است ، برای عینیت بخشیدن به این اصل مهم تشکیل کارگروهی برای حل مسائل و مشکلات صنفی با حضور مسئولین مربوطه در اسرع وقت در فرمانداری شهریار در اولویت قرار دارد.

5

وی در ادامه بیان داشت : شما هیئت رئیسه اتحادیه ی صنفی، نمایندگان و نخبگان صنوف خود هستید و باید با همت و تلاش خود بتوانید از بحران های کنونی و رکود اقتصادی عبور کنیم، و دولت مردان را در رسیدن به اهداف عالیه انقلاب یاری گر باشیم ، همچنان که در گذشته صنوف پا به پای دولت در عرصه ها  مختلف حضور داشتند.

ناجی در خصوص نظارت سازمان های مردم نهاد و اتحادیه بر عملکرد دولت مردان نیز گفت: رابطه دولت با اصناف و بازاریان تنگاتنگ است و در این رابطه نظارت این واحد ها بر دولت باعث پیشرفت سریعتر امور و کارها خواهد شد .

لازم به ذکر است در این نشست روسای اتحادیه ها مسایل و مشکلات مربوط به صنف خود را در حضور فرماندار بازگو کردند.