به گزارش برنا از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس اصفهان، عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از عبور یک محموله مواد مخدر از جنوب کشور به اصفهان و سپس به پایتخت کشور باخبر شدند که بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت: اکیپی مجرب از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به ورودی‌های شهر اصفهان از سمت شمال اعزام شدند.

آقاخانی افزود: قاچاقچیان با سه خودروی زانتیا، پژو 405 و سمند از سمت شمال وارد شهر اصفهان شدند که مأموران در یک اقدام ضربتی و منسجم هر سه خودرو را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: در بازرسی از سواری پژو 405، 181 کیلو و 700 گرم تریاک و در بازرسی از سواری سمند، 179 کیلو و 900 گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس استان اصفهان همچنین از کشف 68 کیلو و 50 گرم حشیش و 33 کیلو و 370 گرم مرفین توسط مأموران انتظامی شهرستان نائین خبر داد و بیان داشت: این مواد توسط قاچاقچیان در اطراف یک جاده فرعی زیر خاک مخفی شده بود که با تیزبینی مأموران کشف شد.

وی تصریح کرد: در مجموع این دو عملیات، 463 کیلو و 20 گرم انواع مواد مخدر کشف، سه خودرو از قاچاقچیان توقیف شد و هشت سوداگر مرگ دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: استان اصفهان برای قاچاقچیان استانی ناامن است و پلیس این استان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ مقابله خواهد کرد و اجازه جولان و فعالیت به آن‌ها نخواهد داد.