به گزارش خبر گزاری برنا در تهران، محمد سیفی ظهر در مراسم تجلیل از مدال‌آوران و حامیان ورزش شهرستان پردیس، ضمن خیرمقدم به حضار و مسؤولان اظهار داشت: سال گذشته مسابقات امیدهای آینده در استان تهران برگزار شد و 10 هزار ورزشکار در آن حضور داشتند و کاروان 250 نفری ورزشکاران پردیسی نیز عازم این رقابت‌ها شد.

وی افزود: ورزشکاران پردیس با حمایت مسؤولان و حامیان ورزشی در 23 رشته ورزشی به رقابت پرداختند و برای اولین بار مقام نهمی این مسابقات را به دست آوردند.
سیفی ادامه داد: تیم پردیس با توجه به نوپا بودن شهرستان بالاتر از شهرستان‌های قرچک، ورامین، ملارد، دماوند و... با قدمت بالای ورزشی قرار گرفت که این رتبه‌بندی بسیار خوب بود و نوید امید روزهای بهتر را برای این شهرستان می‌دهد و این قول را می‌دهیم در مسابقات آتی حداقل جزء 6 تیم ابتدایی باشیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس اظهار کرد: امروز ورزش نوعی دیپلماسی فرهنگی، اقتصادی، معنوی و... است و جایگاه آن تنها ورزش و تندرستی نیست؛ به همین دلیل، نگاه فرامنطقه‌ای برای رشد ورزش مدنظر ماست تا بتوانیم مدال‌های رنگارنگ را برای پردیس به ارمغان بیاوریم.
وی ادامه داد: قهرمان راه‌یافته به المپیک در رشته تیراندازی، علی‌رضا بیگی در پردیس ساکن بوده و این جای بسی خوشحالی است که می‌توانیم از حضور وی بهره‌های زیادی ببریم؛ قهرمانان موتورسواری کشوری و عضو تیم ملی، قهرمانان رشته پاورلیفتینگ، رزمی، قایقرانی، دوومیدانی و... در پردیس حضور دارند و برای سرمایه‌گذاری آماده هستند تا برای شهرستان، استان و کشور افتخارآفرینی کنند.
 
سیفی افزود: امیدواریم دیگر پردیس را به نام مسکن مهر نشناسند و با نام قهرمانان و مدال‌آوران از پردیس نام ببرند.