به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، کوروش صبوریان مویرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به همراه سید هاشم حسینی مشاور مدیرکل و سرپرست روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از فینال مسابقات جام رمضان تنیس روی میز استان که توسط هیئت تنیس روی میز خراسان رضوی برگزار شد، بازدید کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این بازدید اظهر کرد: تنیس روی میز از آن دسته رشته هایی است که اکثریت افراد جامعه از این رشته ورزشی خاطرات بسیاری دارند و به نوعی رشته ای همگانی است که امکان حضور تمام افراد خانواده در آن وجود دارد.

کوروش صبوریان با تاکید بر اینکه حضور پیشکسوتان در کنار جوانان در مسابقات جام رمضان فضای خوبی را برای رقابت ها به وجود می آورد، افزود: متاسفانه با گسترش شبکه های مجازی و بازی های رایانه ای فرزندان ما کمی از ورزش و رشته هایی مانند تنیس روی میز که روزی اکثر نوجوانان و جوانان مخاطب آن بودند فاصله گرفتند اما حضور پیشکسوتان و جوانان در کنار یکدیگر در چنین مسابقاتی می تواند به رشد و ترویج ورزش در جامعه کمک کند.

وی عنوان کرد: از ابتدای سال 95 ما در برنامه ریزی و هدف گذاری های خود توجه ویژه ای به حضور خانواده ها و جوانان نوجوانان در میادین ورزشی داشته ایم و رشته هایی مانند تنیس روی میز می توانند در زمینه گسترش ورزش همگانی به ما کنند.

صبوریان ادامه داد: خوشبختانه شهرداری به خوبی در این رشته ورزشی فعالیت خود را آغاز کرده و با فعالیت خوبی که هیئت تنیس روی میز استان دارد در نظر داریم تا ابزار ها و امکانات را برای گسترش تنیس روی میز و رشته هایی از این دست آماده کنیم.