به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به همراه محمدرضا خوش باطن مشاور مدیرکل و رئیس حوزه مدیریت، هاشم حسینی مشاور مدیرکل و سرپرست روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسین محمودی رئیس هیئت جودو و کوراش خراسان رضوی و محمود قربانیار رئیس اداره ورزش و جوانان چناران، با حضور در چناران و محل برگزاری اردو تمرینی تیم ملی جودو کشورمان در جریان اخرین وضعیت 3 جودوکار المپیکی کشورمان از جمله جواد محجوب قرار گرفت.

کوروش صبوریان در این بازدید اظهار کرد: استان خراسان رضوی و شهرستان چناران به عنوانی یکی از پایگاه های جودو کشور شناخته می شود که قهرمانان و استعداد های فراوانی را به جودو کشور معرفی کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: با توجه ظرفیت و پتانسیل شهرستان چناران تلاش خواهیم کرد که این شهرستان به کمپی برای تیم های ملی تبدیل شود و با فراهم سازی ابزار و امکانان شرایطی فراهم خواهد شد تا استعداد ها و قهرمانان این رشته به توانند بهترین شرایط را در این شهرستان داشته باشند.

وی حضور ورزشکاران در کنار حرم امام رضا (ع) امتیاز خوبی برای ایجاد آرامش در ورزشکاران پیش از اعزام به المپیک دانست و گفت: تلاش خوهیم کرد که با همکاری آستان قدس رضوی میزبان چندین اردوی دیگر ورزشکاران عازم به المپیک ریو باشیم زیرا این ظرفیت در استان خراسان رضوی و آستان قدس وجود دارد که در بسیاری از رشته ها کمپ های تمرینی خوبی را برای تیم های ملی مهیا کند تا شرایط را برای آرامش و افزایش بار معنوی بیشتر ورزشکاران در کنار حرم امام رضا (ع) مهیا شود.

لازم به ذکر است در این بازدید مدیکل ورزش و جوانان خراسان رضوی از اداره ورزش و جوانان چناران، هیئت جود و کوراش استان و چناران به دلیلی برپایی این اردو تقدیر به عمل آورد.