به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ، مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت:  راهپیمایی روز قدس در این استان توسط ۱۵ گروه خبری صدا و سیما پوشش داده خواهد شد.

 محمد بازوند افزود:  راهپیمایی روز قدس در خرم آباد به طور زنده از شبکه افلاک، رادیو لرستان و برخی شبکه های سراسری  پخش خواهد شد  و با استقرار دو واحد سیار تلویزیونی در مسیر های راهپیمایی، گروههای مختلف تلویزیونی و گزارشگران رادیو  و بیش از ۱۵ گروه خبری کار پوشش راهپیمایی روز قدس در شهر خرم آباد و سایر شهرستانهای استان انجام خواهند شد.

وی عنوان کرد: ویژه برنامه «قدس قبله اول»  به تهیه کنندگی شهرام شادابفر از شبکه افلاک و برنامه «زخم زیتون» به تهیه کنندگی رضا طرحانی از رادیو لرستان از ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا پایان راهپیمایی ادامه خواهند داشت.

بازوند عنوان کرد: در این برنامه ها علاوه بر پخش زنده راهپیمایی، مصاحبه با مردم، مسئولین و سرود های محلی، پخش سخنان امام (ره) و رهبر معظم انقلاب و حضور کارشناسان  برای تحلیل مراسم روز قدس، پیام راهپیمایی روز قدس را نیز خواهیم داشت.

وی خاطر نشان کرد: شبکه افلاک و رادیو لرستان در ادامه پخش زنده مراسم شب های قدر ، مراسم ۲۱ ام و ۲۳ ام ماه مبارک رمضان در مصلای الغدیر خرم آباد را از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه تا سه بامداد را خواهد داشت.