به گزارش  خبرگزاری برنا از  لرستان ، صبح امروز با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران شورای هماهنگی رفاه اجتماعی استان  کلاسهای  ورزشی اوقات فراقت فرزندان کارگر در مجموعه ورزشی کارگران خرم آباد و برنامه ریزی ها و هماهنگی های معاونت اجتماعی این اداره کل شروع به کار کردند .

علی آشتاب در مراسم افتتاح کلاسهای ورزشی فرزندان کارگر یر گسترش ورزشهای همگانی و غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارگر تاکید کرد اظهار داشت : پیرو تصمیمات شورای ورزش کارگران این اداره کل درخصوص بسط و گسترش ورزش کارگران و همچنین مصوبات جلسه اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستان و در راستای آموزشهای علمی و آکادمیک ورزشی علی الخصوص رشته فوتبال و فوتسال: مدرسه فوتبال و فوتسال ویژه فرزندان کارگران از اول تیر ماه سالجاری و با شروع تعطیلات تابستانی در مجموعه ورزشی کارگران و زمین چمن اداره ورزش استان لرستان شروع میگردد..

آشتاب تصریح کرد :در واقع نگاه ما این است که موضوع اوقات فراغت اجرای برنامه‌های گروهی در بخش‌های مختلف از جمله آموزش مهارت‌های زندگی موثر است و محتوای این برنامه‌ها باید در کنار موضوعاتی نظیر ورزش طوری تدوین شود که فرزندان کارگر  بتوانند بهترین بهره برداری را از دوران و فرصت اوقات فراغت خود داشته باشند. 

وی افزود: در این دوره از فعالیتها 110نونهال و نوجوان در قالب تیم مدرسه فوتسال بین سنین 8الی 16سال شرکت دارند که تمرینات و آموزش زیر نظر مربیان مجرب فوتبال در سالن چند منظوره کارگران و زمین چمن این اداره کل در حال انجام است.

لازم به ذکر است که مدرسه فوتبال فرزندان کارگر استان به همت معاونت اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در تابستان هر ساله به پرورش و تربیت فرزندان کارگر پرداخته است.