به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، محسن شوشتری در نشستی با کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال پدیده که به همت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل گروه شرکتهای پدیده برگزار شد، اظهار داشت: من در مسائل تخصصی و مدیریتی تیم دخالت نمی کنم؛ به این دلیل که معتقدم کادر فنی تیم در کارشان خبره و بهترین های کشور هستند.

وی اظهار کرد: وظیفه من این است که مشکلات و کاستیهایشان را رفع کنم و انشاالله تمام تلاش خود را برای این منظور به کار خواهیم بست.

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده ورزش را یکی از مظاهر امر به معروف در جامعه دانست و تاکید کرد: حمایت از گسترش ورزش همگانی در سطح جامعه و توسعه ورزش قهرمانی یکی از اهداف شرکت پدیده است.

شوشتری ورزش را به عنوان ابزاری برای تعالی و رشد انسان ها دانست و افزود: برای آنکه مردم شادابی داشته باشیم که بتوانند کارهایشان را به نحو احسن انجام دهند، اول باید از نظر جسمی سالم و تندرست باشند.

وی بیان داشت: شادابی و تندرستی نقطه آغازین رشد و توسعه پویایی جامعه است.

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده با اشاره به استرس های موجود در کارهای روزمره، تاکید کرد: نهادینه کردن ورزش باعث سلامت جامعه و جلوگیری از این استرس ها خواهد بود.

شوشتری ضرورت توسعه ورزش در ارتقای سلامت اجتماعی را بسیار جدی عنوان نمود و گفت: ورزش بستر لازم برای ارتقای سلامت اجتماعی را فراهم می سازد و در نتیجه چرخ های اقتصادی جامعه بهتر به گردش در می آید.

مدیرعامل شرکت پدیده با بیان اینکه در زندگی افراد موفق یک مشخصه مهم به چشم می خورد و آن برنامه ریزی است، بیان کرد: اولین عامل که مانند سدی جلوی پیشرفت افراد را می گیرد، عدم برنامه ریزی است. هر کاری نیاز به برنامه ریزی دارد و بدون برنامه ریزی صحیح موفقیت و پیشرفت امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه بدون برنامه ریزی صحیح و اصولی کارایی افراد کاهش پیدا می کند، ادامه داد: همانطور که یک تیم فوتبال نمیتواند بدون طرح و تاکتیک وارد زمین بازی شود، کسی که برنامه ریزی نداشته باشد انگیزه بسیار کمی برای موفقیت و پیشرفت دارد.

شوشتری با ارزش ترین سرمایه را وقت دانست و گفت: از این سرمایه برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید و با قدرت به جلو بروید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه زیر ساخت ورزش، اخلاق است، ادامه داد: ورزشکاران خوبی که در تاریخ ماندگار شده اند همگی اخلاق را سرلوحه کار خودشان قرار داده بودند.

وی گفت: موضوع اخلاق در ورزش بسیار پر رنگتر از خود ورزش است و امیدوارم همانطور که تیم پدیده به عنوان یک تیم اخلاقی شناخته شده است، همچنان به عنوان تیم اخلاقی باقی بماند.

وی تصریح کرد: بخاطر رعایت همین مسائل اخلاقی، ما از حاشیه ها بدور ماندیم و با وجود مشکلات، جایگاه خوبی را در جدول با همدلی و همیاری کسب کردیم.

مدیر عامل شرکت پدیده در ادامه به مشکلات موجود در پدیده اشاره کرد و گفت: امیدواریم با توجه به گشایش روز افزون فعالیت های شرکت های پدیده، بتوانیم اقدامات موثری و حرکت فزاینده ای در جهت رفع مشکلات تیم فوتبال برداریم.

وی در پایان با آرزوی موفقیت گفت: ١٣٠ هزار نفر از مردم با هزاران امید در پدیده مشارکت و سرمایه گذاری کردند که لازم است شما هم کمک کنید امید این عزیزان تاامید نشود و دغدغه ها کاهش یابد.