به گزارش خبرگزاری برنا از یاسوج؛ با حضور غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، محمدکاظم نظری فرماندار شهرستان بویراحمد، معاونین فرماندار، بخشدار مرکزی این شهرستان و عده‌ای از اهالی منطقه نرگاه ساخت پل جدید در ورودی این منطقه بر روی رودخانه نرگاه کلنگ‌زنی شد.

در این آیین غلام‌محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان تأخیری که در آسفالت منطقه نرگاه صورت گرفته است ضمن عذرخواهی از مردم منطقه اظهار کرد: دلیل اول به آب و فاضلاب برمی‌گشت که عملیات لوله‌گذاری شبکه جدید را با کندی اجرا کرد و دلیل دوم هم خود مردم بودند که همکاری لازم را نداشتند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: همین موجب شد تا در روند کار پیمانکار خلل وارد شود و به همین دلیل نتوانست قیر مورد نیاز را تهیه کند.

وی در ادامه به پروژه پل جدید منطقه نرگاه اشاره کرد و گفت: پل قدیمی به دلیل عرض کمی که داشت جوابگوی عبور و مرور در منطقه نرگاه نبود و به همین دلیل پل جدید در عرض ۱۰ و طول ۱۰ متر به مساحت ۱۰۰ مترمربع ساخته می‌شود که عبور و مرور بعد از اجرای این طرح به سهولت انجام می‌شود.

وی اعتبارت مورد نیاز برای اجرای این پل را ۶۲۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: در حال حاضر به دلیل مشکل قیر در کشور پروژه آسفالت منطقه نرگاه راکد مانده و در صورت رفع این مشکل، ۵۰ هزار متر مربع از معابر و جاده‌ها و کوچه‌های منطقه نرگاه زیرسازی و آسفالت خواهد شد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی یکی دیگر از کارهایی را که در دست اقدام است موضوع راه‌اندازی پیست اسب‌سواری در منطقه نرگاه عنوان کرد و گفت: همچنین برای این منطقه فضاهای ورزشی احداث خواهد شد.