به گزارش خبرگزاری برنا ، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی با اشاره به بیانیه اخیر رئیس جمهوری اظهار داشت: ما معتقدیم که این یک مساله اقتصادی است و نباید با مسائل سیاسی مرتبط شود بنابراین پول هر انسانی را وسوسه می کند که دست به اقدامات غیر قانونی بزند که باید با ریشه این موضوع برخورد شود.

وی تصریح کرد: چیزی که بسیار تعجب آور و باور کردنی نیست این است که عده ای از مدیران چنین حقوق های غیر متعارفی دریافت کردند.

وی ادامه داد: انسان باید به اندازه ی زحمت و تلاشی که انجام می دهد حقوق دریافت کند و نباید به حد غیر متعارف باشد و این موضوع برای هیچ کس قابل قبول نیست که یک عده ای چنین حقوق های غیر قانونی دریافت کنند.

وی تصریح کرد: بزرگان مملکت که کارشان برای کشور خیلی ارزشمند است حقوق بسیار پائینی دریافت می کنند اما عده ای که کار و فعالیت شان به این اندازه مهم نیست متاسفانه حقوق های بسیار بالایی دریافت می کنند.

مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان گفت: دریافت حقوق های نامتعارف در کشور عدم تعادل و توازن را ایجاد می کند و عده ای از افراد جامعه که بسیار زحمت می کشند و حقوق های بسیار اندکی دریافت می کنند از کارشان مایوس می شوند.

مولوی اسماعیل زهی بیان کرد: در کشور همه حقوق ها و شهریه ها باید متوازن باشد تا عدالت اجتماعی رعایت شود.

امام جمعه مسجد مکی زاهدان خاطر نشان کرد: کشوری که سیستم آن یکپارچه و نظام آن اسلامی است باید همه ی قوا در مبارزه با این پدیده ی شوم با یکدیگر همکاری داشته باشند.

وی ادامه داد: رئیس جمهوری انسانی خبره و کارشناس مسائل دینی و اجتماعی است که با این موضوع برخورد سرسختانه ای انجام خواهند داد و از این لحاظ خیال ما راحت است.


منبع : ایرنا