به گزارش خبر گزاری برنا در تهران، نخستین نشست تخصصی انجمن عکس بسیج هنرمندان استان تهران با حضور اعضای جدید در محل سازمان بسیج اقشار سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزارشد.

 بر پایه این گزارش، حسین نادری، مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با تبریک به اعضای جدید شورای مرکزی در سخنانی اهداف و چشم انداز سازمان بسیج هنرمندان استان تهران را تبیین کرد.

 در ادامه، محمد رضا شهریاری مسئول امور انجمن های فرهنگی هنری بسیج استان تهران در ارتباط با اهداف سازمان مطالبی را مطرح کرد.

 همچنین، رضا مافی مسئول انجمن عکس بسیج استان تهران نیز با تشریح اهداف و وظایف انجمن عکس استان، برنامه های سال جاری سازمان عکس را تشریح کرد.

وی حفظ آرمان های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را از اهداف کلی سازمان و انجمن عکس دانست و اظهار داشت: یکی از وظایف هنرمندان شناسایی شهدای عکاس و ایثارگر و همچنین معرفی و تجلیل از پیشکسوتان این رشته بوده و در گام اول قرار است با یکی از خانوده های شهید عکاس در شهرستان ملارد دیدار و با شهدای این شهرستان نیز تجدید میثاق کنیم.

مافی درباره برگزاری ورکشاپ ها در طول سال، اظهار امیدواری کرد: با همکاری انجمن عکس بسیج کشور قرار است دومین ورکشاپ استانی به میزبانی شهرستان دماوند برگزار شود.