به گزارش خبر گزاری برنا در تهران، حمیدرضا وفایی نژاد رئیس کمیسیون زیربنایی شورای اسلامی شهر قدس در جلسه رسمی۰ شورای شهر قسمتی  ازفعالیت‌های شورای اسلامی شهر و شهرداری قدس را تشریح کرد که به شرح ذیل اعلام  گردید.

۱- پیگیری  جدی و عملی در راه اندازی  فاز اول وفاز دوم پل ورودی شهر با تصویب پرداخت بیش از ۷ میلیارد تومان بصورت قرض به مجریان ساخت پروژه .

۲- طی مراحل تکمیلی احداث سالن بزرگ و بی نظیر  آمفی تاتر در باغ ملی در شهرک ابریشم که ظرف چند ماه آینده بهره برداری خواهد شد.

۳- تکمیل و راه اندازی استادیوم ۲۵ هزار نفری شهر قدس  که هم اکنون مسابقات لیگ برتر کشور در آن برگزار می شود.

۴- احداث سالن بزرگ ورزشی در خیابان ۲۰ متری ولیعصر عج که تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

۵- زیر سازی ، جدول گذاری  و آسفالت بیش از ۱۲۰ معبر در نقاط مختلف شهر .

۶- احداث بلوارهای شهید همدانی ، شهرک عزیزی،  نسترن ، و ...

۷- توجه ویژه و خدمات رسانی  به مناطق  شهرکهای بهشتی ، عزیزی ،  محمد آباد ، سرخ حصار  و کاوسیه ، جواد آباد  و ...

۸- احداث ۲ باب زمین چمن مصنوعی فوتبال در شهر

۹- احداث و بهره برداری بیش از ۱۰  بوستان و پارک محله در نقاط مختلف شهر.

۱۰ - اختصاص و تصویب بودجه  در امر کمک به احداث مصلی بزرگ شهر.

۱۱ - تصویب احداث دو باب مرکز فرهنگی و کتابخانه در شهرکهای جواد آباد و عزیزی .

۱۲ - تصویب و اجرای ادامه پوشش کانالهای فاضلاب شهید افراسیابی، زرنان ، بهشت فاطمه  و ...

۱۳- تصویب و اجرای رمپ و لوپ زیر گذر موقت موسوم به سیاه آب در محور چیتگر و کمربندی ضلع جنوبی شهر که عنقریب مورد استفاده شهروندان قرار خواهد گرفت.

۱۴- صدور مصوبه و ابلاغ به شهرداری قدس به منظور جلوگیری از فروش تراکم ، الزام تامین پارکینگ در هنگام صدور پروانه و احداث بنا با نظارت شهرداری  و احداث پارکینگ های عمومی توسط شهرداری و همچنین بخش خصوصی با آوردهای لازم.

۱۵- صدور مصوبات لازم برای تعریض تعدادی از معابر شهر مانند خیابان های آزادی ، نسترن ، جمهوری، سرقنات به صاحب الزمان عج ، طالقانی سرخ حصار و... که مراحل توافق با مالکین مربوطه توسط شهرداری در حال انجام است.

۱۶- تهیه و نصب تابلوهای شهدای گرانقدر شهر در خیابان بهشت فاطمه شهر قدس.

در پایان حمیدرضا وفایی نژاد، رییس کمیسیون زیربنایی شورای اسلامی شهرقدس ضمن اعلام این موضوع که ما به این وضع موجود راضی نبوده و شهروندان محترم و متواضع شهر لایق بهترین خدمات شهری پیشرفته  و به روز می باشند از زحمات مدیران و کارکنان زحمت کش  شهر قدس که بار اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهر را بر دوش دارند تشکر و قدر دانی کرد.