به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائمشهر،همزمان با روز عفاف و حجاب، سالروز واقعه مسجد گوهرشاد و حمله رژیم سفاک رضاخانی به معترضین کشف حجاب در ٢١ تیر ١٣١٥ و مصادف با هفته عفاف و حجاب (١٩ الی ٢٥ تیرماه ٩٥) کانون بسیج رسانه شهرستان قائمشهر با صدور بیانیه ای، هفته عفاف و حجاب را گرامی داشت.

متن بیانیه به شرح زیر است:

سلام بر تمام دختران و بانوان پاک سرشت که حجاب زهرایی شان تاج بندگی و اطاعت معبود است، سلام برتمام مردان با غیرت و نگهبانان شایسته نوامیس این مرز و بوم که با غیرت اباالفضلی شان با قدم گذاشتن در راه حفظ مرزهای عفت و حیاء مانع زورگویی و ظلم پیشگی گستاخان تاریخ بوده اند.

شیرزنان و دلاور مردانی که همچنان پس از گذشت ٨١سال از دستور رضاخان پهلوی مبنی بر کشف حجاب، ادامه دهنده خون شهدای حریم عفاف و حجاب در صحن مسجد گوهرشاد بوده و تمام قد در برابر تمامی مظاهر بی عفتی و بی غیرتی در جامعه ایستادگی می کنند.

فرامین الهی سرشار از حکمت و عبرت است که هر عقل سلیمی با اندیشیدن درباره آن می تواند درک کند.

در این میان حجاب و عفاف به سبب ایجاد مصونیت از آسیب های اجتماعی حصار استواری است برای بانوان ایرانی تا در معرض دست درازی منحرفین جامعه قرار نگیرد.

متاسفانه ترویج فرهنگ ابتذال، بی بند و باری و بد حجابی در میان دختران یکی از راهکارهای غرب برای تهاجم به نظام اسلامی است بنابراین ضرورت دارد تا فرهنگ عفاف و حجاب با اقدامات فرهنگی مناسب در جامعه به معنای واقعی ترویج یابد.

و اکنون این دختران و زنان جامعه امروز ما هستند که با رعایت عفت به عنوان یکی از شاخصه های سبک زندگی اسلامی می توانند در مسیر اعتلای جامعه اسلامی حرکت کنند و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذارند.

در پایان اعضای بسیج رسانه شهرستان قائمشهر به ویژه بانوان به عنوان خط مقدم جبهه عفاف و پاکی ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و حمایت از این ارزش الهی در تجمع مردمی مدافعان حریم خانواده حضور خواهند یافت.