به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، نصرت اله علیرضایی دبیر شورای اطلاع رسانی استان طی مکاتبه با دستگاه های اجرایی، شهرداری ها، دانشگاه ها و بانک های استان خواستار ارسال پروژه های قابل افتتاح این سازمان ها و نهادها به مناسبت هفته دولت تا 16مردادماه سال جاری شد.

در بخشی از نامه  دبیر شورای اطلاع رسانی استان خطاب به  روسا و مدیران کل دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها، بانک ها و شهرداری های استان آمده است: برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص افتتاح و بهره برداری از پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت از سنت های حسنه و ماندگاری است که هر ساله به همت مسئولین و بویژه دولتمردان برای پاسداشت خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و یادمان و نکوداشت شهدای گرانقدر دولت بویژه شهیدان والامقام رجایی و باهنر انجام می شود.

علیرضایی در ادامه این مکاتبه آورده است: در همین راستا و به منظور اطلاع رسانی از خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه در دولت تدبیر و امید خواهشمند است دستور فرمائید پروژه های قابل افتتاح آن دستگاه در ایام هفته دولت تا روز شنبه 16مردادماه تکمیل و به این اداره کل ارسال گردد.

وی همچنین در این نامه خواستار برنامه ریزی و هماهنگی مدیران کل دفاتر شهری و روستایی استانداری و فرمانداران درخصوص  پروژه های قابل افتتاح  دستگاه ها، شهرداری ها و دهیاری ها در سطح شهرستان ها و در هفته دولت شده است.

گفتنی است در این نامه بر ارسال پروژه های قابل افتتاح با رعایت مشخصاتی چون نام پروژه، محل اجرا در سطح شهرستان و بخش، اعتبار، مدت زمان اجرای طرح، دولتی یا غیردولتی بودن و میزان اشتغالزایی طرح ها تاکید شده است.