به گزارش خبرگزاری برنا از گچساران؛ مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گچساران در حاشیه جلسه توجیهی عوامل اجرایی کنکور95 گفت:امسال در شهرستان گچساران 2448نفر داوطلب داریم که از این بین 815 نفر پسر و 1633 نفر دختر هستند که در 4 رشته ،علوم انسانی،علوم تجربی،هنر و زبانهای خارجه با هم به رقابت میپردازند.

سید ظهیرالدین پورالحسینی اعلام کرد:این رقابت علمی در هشت حوزه با حضور 139 نفر از عوامل اجرایی در دو تایم صبح و بعد ازظهر برگزار میشود.

وی خاطر نشان شد در نوبت صبح ساعت 8  و در نوبت بعد ازظهر ساعت 15 جلسه شروع میشود و از نیم ساعت قبل دربهای حوزه بسته میشود.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت:پنجشنبه 24/4/95صبح گروه علوم انسانی و عصر گروه هنر و جمعه 25/4/95صبح گروه علوم تجربی و عصر گروه زبانهای خارجه رقابت خود را آغاز میکنند.

پورالحسینی از ادارات ،فرمانداری،شرکت نفت،نیروی انتظامی، دانشگاه پیام نور ،اطلاعات،هلال احمر،شهرداری و مزکز بهداشت شهرستان گچساران بابت همکاری تشکر را کرد و خاط نشان کرد:امسال آموزش و پرورش با ایجاد فضای مناسب و آرام و استفاده از امکانانت رفاهی و امنیتی تمام تلاش خود را جهت برگزار کردن این ازمون مهم در ازامش و رفاه برای داوطلبان مهیا کرده کرده است.

وی تاکید کرد :داوطلبان به جز یک مداد یک پاک کن و یک مداد تراش حق ورود هیچ وسیله دیگری را به حوزه کنکور ندارند.