به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، هادی نیک فطرت مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین از برگزاری هشتمین نمایشگاه کودک، نوجوان و سرگرمی در قزوین خبر داد و گفت: شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین از تاریخ 26تیر لغایت 1مردادماه هشتمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان را باهدف ارتقای سطح نگرش جامعه و اهمیت بخشی آن به بنیان خانواده و همچنین ایجاد اوقات فراغت سالم برای کودکان و نوجوانان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می نماید.

نیک فطرت افزود: در این نمایشگاه تولیدکنندگان و صاحبان صنایع در حوزه های کتاب و انتشارات کودک، بازی و سرگرمی، بازی های فکری، پوشاک، آموزش، تزئینات اتاق کودک، سیسمونی، تجهیزات ورزشی، آموزشگاه های هنری و... از استان های تهران، قزوین، البرز و همدان محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: ارتقای سطح آگاهی های عمومی شهروندان و خانواده ها در زمینه بازی و اسباب بازی و سرگرمی های آموزشی متناسب با سطوح سنی کودک و نوجوان، ایجاد فضایی به منظور ارائه محصولات تخصصی و آشنایی خانواده ها با دستاوردهای جدید مرتبط با آموزش و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان ، معرفی آخرین تولیدات جدید، افزایش نشاط شهروندان و ... از جمله دیگر اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین خاطرنشان کرد: اجرای نمایش عروسکی، برگزاری کارگاه خلاقیت و ... از جمله برنامه های جانبی نمایشگاه فوق است.

نیک فطرت در پایان گفت: هشتمین نمایشگاه کودک، نوجوان و سرگرمی در مدت برگزاری از ساعت17 الی 22 واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما پذیرای بازدید علاقه مندان خواهد بود.