به گزارش برنا ازاصفهان مهدی اخوان در گفتگویی، درباره آخرین شرایط تیم سپاهان قبل از اعزام به بابل اظهار داشت: تمرینات تیم طبق برنامه پیش می رود و عبداله ویسی با انگیزه بالایی تیم را تمرین می دهد و این انگیزه را به همه بازیکنان تیم هم منتقل کرده است. امروز هم به بابل می رویم تا اردوی خود برای شرکت در جام شهدای مدافع حرم را برگزار کنیم.

وی در ارتباط با زمان بازگشت سپاهان از بابل گفت: روزهای پایانی هفته را در بابل خواهیم بود و شنبه به تهران می آییم و روز یکشنبه هم در تست پزشکی ایفمارک شرکت خواهیم کرد. پس از آن نیز به اصفهان برمی گردیم تا تمرینات مان را در اصفهان ادامه دهیم و برای حضور در لیگ برتر آماده شویم.

سرپرست تیم سپاهان در ارتباط با وضعیت مصدومان این تیم خاطر نشان کرد: ناصر قلاوند که در دیدار دوستانه مان در شهرکرد از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شده است با توجه به پارگی ای سی ال نمی تواند تا چند ماه تیم را همراهی کند و مجبور هستیم که نام این بازیکن را از فهرست تیم خارج کنیم. از این رو ویسی درصدد است تا یک بازیکن دیگر را جایگزین این بازیکن کند.

اخوان در ارتباط با وضعیت صورت نوروزی که بر اثر پاره شدن کش و برخورد با صورتش مصدوم شده بود بیان داشت: پزشکان یک هفته استراحت مطلق برای این بازیکن در نظر گرفته اند ولی تا هفته آینده به شرایط مطلوب دست پیدا خواهد کرد. قرار است یکشنبه هفته بعد که تیم برای شرکت در تست پزشکی ایفمارک از بابل برمی گردد او هم در تهران به تیم اضافه شود تا در تست شرکت کند.

وی در این باره که نویدکیا به تمرینات سپاهان اضافه شده گفت: این اتفاق مانند دوپینگ روحی برای بازیکنان تیم بود. محرم از بازیکنان متعصب سپاهان محسوب می شود که قطعا می تواند به تیم کمک کند. او این روزها با تیم به بابل نمی آید و در اصفهان می ماند تا بدنسازی اش را تکمیل کند.