به گزارش برنا،معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان اردبیل در جمع تعدادی از خبرنگاران گفت: تلاش خواهیم کرد تا با ایجاد تعامل و ارتباط دوسویه با اصحاب رسانه و خبرنگاران فعالیت‌های مختلف نیروی انتظامی را به تصویر کشیده و زمینه اطلاع‌رسانی دقیق در این حوزه فراهم آید.

کریم نوری افزود: به رسانه‌ها به دید همراه و همکار صدیق و پشتوانه حرکت‌ها و اقدامات مثبت و رو به جلوی ناجا فکر می‌کنیم و امیدواریم در دوران جدید فعالیت معاونت اجتماعی بتوانیم بستر و زمینه تعامل و ارتباط دوسویه با رسانه‌ها از نوع نشریات، خبرگزاری‌ها و صدا و سیما را فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: در هر مسؤولیتی که حضور داشتم سعی کردم با رسانه‌ها از نزدیک در ارتباط مستقیم باشم، چرا که معتقدم فعالان این عرصه می‌توانند زبان گویای بیان عملکرد و مباحث مختلف مطرح شده‌ای باشند که امروز نیروی انتظامی در تعامل و ارتباط با مردم می‌تواند آنها را مطرح کند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان اردبیل اصلی‌ترین رویکرد نیروی انتظامی را در فصل جدید فعالیت خود تقویت تعامل و ارتباط با مردم و افزایش اعتماد‌آفرینی برای ایجاد امنیت پایدار اجتماعی، روانی و روحی در بین افراد جامعه توصیف کرد و گفت: برای بالا بردن ضریب امنیت روانی و اجتماعی در جامعه قطعاً به پشتیبانی رسانه‌ها و خبرنگاران نیاز داریم.