به گزارش خبر گزاری برنا در هرمزگان، جلسه شورای اداری شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر فرماندار بندرعباس برگزار شد ، اظهار داشت : 580 میلیارد ریال ازاعتبارتملک دارایی سرمایه ای به این شهرستان اختصاص یافت که این میزان 24درصداز کل اعتبارات استان است.

این مقام مسئول گفت : رویکرد توزیع اعتبارها نیز بر اساس اولویت های پروژه های اقتصاد مقاومتی ، پروژه های نیمه تمام ، الزام ها و تکالیف قانونی مانند طرح های هادی روستایی آب روستایی اماکن مذهبی بوده لذا با توجه به این میزان اعتبار تخصیص یافته به شهرستان ، مسئولان باید به سمت استفاده از سایر منابع گام بردارند .

پویافر از مسئولان شهرستان و دستگاههای اجرایی خواست روستاها را در اولویت خدمات رسانی خود قرار دهند تا با تثبیت جمیعت از پیامدهای مهاجرت به شهرها که منجر به حاشیه نشینی می شود جلوگیری گردد.

وی عنوان داشت : همه مسئولان دستگاهها اجرایی حضور خود را در بین مردم و در روستاهای شهرستان بیشتر کنند و با سرکشی از مناطق در جهت رفع مشکلات تلاش نمایند .

فرماندار بندرعباس در پایان افزود : روستاها عمده تامین کننده مواد غذایی کشور و نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی و صادرات ایفا می کنند که باید مورد حمایت واقع شوند .