به گزارش خبرگزاری برنا ازلرستان، اوّلین کارگاه آموزشی اخلاق حرفه ای سال 95 ویژه قضات و کارکنان مجموعه قضایی استان با حضور دکتر نظری توکلی و استاد جانقلی به همت معاونت فرهنگی دادگستری کل استان لرستان در خرّم آباد برگزار شد.

در این دوره آموزشی که در قالب دو کارگاه مجزا اخلاق حرفه ای ویژه قضات در سالن جلسات دادگستری کل استان و اخلاق حرفه ای ویژه کارکنان در سالن همایشهای دادگستری خرّم آباد و هرکدام به مدت 4 ساعت در نظر گرفته شده بود، ضمن تدریس اساتید فن، تبادل نظر در موضوعات مختلف اخلاق حرفه ای با حضور شرکت کنندگان در دوره صورت پذیرفت.

 معاون فرهنگی دادگستری لرستان در این خصوص بیان داشت: دوره آموزشی اخلاق حرفه ای به شکل کارگاه های تخصصی این موضوع به همت معاونت فرهنگی دادگستری لرستان برگزار گردیده است.

حجت الاسلام والمسلمین علی سبزواری افزود: این دوره آموزشی که با استقبال خوبی از طرف کارکنان و قضات مجموعه قضایی استان روبرو شده است با شرکت 320 نفر از کارمندان و 50 نفر از قضات استان برگزار گردیده و به درازا کشیدن دوره آموزشی به بیش از زمان اختصاص یافته نشان از کیفیت مطالب اساتید در این دوره و سطح بالای برگزاری این دوره آموزشی و همچنین رضایت اساتید و تمامی شرکت کنندکان نشان از عملکرد مطلوب معاونت فرهنگی دادگستری لرستان می باشد.

معاون فرهنگی دادگستری لرستان خاطر نشان کرد: در این دوره تخصصی و جامع که برای اوّلین بار در سال جاری در مجموعه قضایی استان برگزار گردیده است براساس دستورالعمل اجرایی و تاکیدات حجت الاسلام والمسلمین دکتر صادقی معاون فرهنگی قوّه قضائیه برای سراسر استانهای کشور در نظر گرفته شده که معاونت فرهنگی دادگستری لرستان با اجرای کمی و کیفی مطلوب در این زمینه از جمله پیشگامان در عرصه اجرای فعالیتهای فرهنگی آموزشی بوده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد این روند برگزاری دوره های فرهنگی آموزشی تداوم و تعالی داشته باشد و علاوه بر مجموعه های قضایی سایر دستگاههای تابعه مجموعه قضایی از این برنامه ها بهره علمی و عملی را ببرند، زیرا علاوه بر تکریم عملی ارباب رجوع و رضایت شغلی، اخلاق حرفه ای مهمترین شاخص شخصیت است.