به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، محمد دودانگه مدیر هماهنگی امور اجرایی شهرداری قزوین در دومین جلسه کمیسیون هماهنگی امور اجرایی شهر قزوین در سال جاری با بیان این مطلب افزود: خدمات رسانی به نواحی منفصل شهری در اولویت شهرداری قرار دارد و بر این اساس با پیگیری‌ ادارات و شهرداری قزوین مقرر شده است تا پروژه شبکه فاضلاب شهرک دانش و ناصرآباد تا یک ماه آینده اجرایی شود.

دودانگه خاطرنشان کرد: در راستای خدمات رسانی به نواحی منفصل شهری، پروژه گازرسانی به زمین های تعاونی مسکن نیروی انتظامی واقع در ناحیه اندیشه با همراهی و مساعدت منطقه سه شهرداری قزوین در دست اقدام است.

وی ابراز کرد: با توجه به نزدیکی برگزاری اجلاس سراسری جاده ابریشم هماهنگی های لازم بین اداره راه و شهرسازی و سازمان مدیریت پسماند برای نظافت ورودی های شهر صورت گرفته است.

این مقام مسئول از همه ادارات و حوزه ها درخواست کرد تا تمام توان خود را به کار ببندند تا شهر قزوین از این رویداد جهانی سربلند بیرون آید.

در ابتدای این جلسه به موضوعات و بندهای مصوب جلسه گذشته پرداخته و مسائل مربوط به آنها پیگیری شد.

همچنین در این نشست پروژه های دستگاه های خدمات رسان برای هماهنگی بیشتر با حوزه های شهرداری قزوین مطرح شد.

گفتنی است نماینده سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در این جلسه گزارشی از لایروبی های انجام شده از سوی این سازمان ارائه و اعلام کرد: قبل از بارندگی کانال های آبرسانی و رودهای باقی مانده نیز لایروبی خواهند شد.

در این جلسه همچنین به موضوع درخواست شهرداری مناطق در رابطه با انشعاب لوله کشی آب سرویس های بهداشتی شهر پرداخته و مقرر شد شرکت آب و فاضلاب در اسرع وقت نسبت به خدمات رسانی در این مورد اقدام کند.