به گزارش خبرگزاری برنا از لطف آباد، قربان میرزایی با اشاره به مراسم کلنگ زنی جایگاه سوخت مرزی لطف آباد که روز گذشته 28 تیرماه در پارکینگ شهرداری این شهر انجام شد، گفت: در راستای رسالت واگذارشده توسط کارگروه سوخت استان به سازمان همیاری، برای جلوگیری از معضلات قاچاق سوخت، احداث جایگاه های سوخت در مناطق مرزی استان را در دستور کار قرار داده ایم.

وی ادامه داد: با پایان بررسی های کارشناسی توسط واحد سوخت سازمان و پیگیری های شهرداری و اخذ مجوز های لازم از شورای اسلامی شهر لطف آباد، کلنگ احداث این جایگاه با حضور فرماندار و دیگر مسوولان شهرستان درگز در زمینی به مساحت 2 هزار متر از پارکینگ شهرداری این شهر زده شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی افزود: عملیات اجرایی این جایگاه سوخت با پایان نقشه برداری ها و اخذ تاییدات قانونی از شرکت نفت و دیگر ارگان های ذی ربط آغاز خواهد شد.

وی افزود: این جایگاه سوخت با مشارکت شهرداری لطف آباد و در راستای ارائه خدمات کنترل و عرضه سوخت به کامیون های در حال خروج به کشور ترکمنستان ایجاد خواهد شد.

میرزایی خاطر نشان کرد: قطعاً احداث این جایگاه ضمن جلب رضایت رانندگان کامیونهای عبوری از مرز به جلوگیری از خروج ارز از کشور، قاچاق سوخت و ایجاد درآمدی پایدار برای شهرداری منطقه مرزی لطف آباد، کمک شایانی خواهد کرد.