به گزارش برنا آذربایجان غربی، سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم در برنامه رادیویی گون آیدین با اشاره به برگزاری تجمع ده ها هزار نفری مدافعان حریم خانواده در ارومیه گفت: امروز تجمعی به همت تمام هموطنانمان تحت عنوان دفاع از حریم خانواده، عفت، حیا و غیرت در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه عفت، غیرت و حجاب بعنوان شعار این تجمعات است، افزود: تمام بانوان به همواه خانواده ها و افرادی که در حرمت خانواده ها تأثیر مستقیم دارند در این تجمع شرکت می کنند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه در جامعه خانواده بعنوان بنیان هر اجتماع محسوب می شود، اظهار کرد: بزرگترین دستاورد این تجمع اینست که حجاب و عفت بانوان بعنوان مایه آرامش وامنیت جامعه تلقی شود که ابتدا از زنان و مادران خانواده نشأت گرفته و بعد به جامعه انتقال می یابد و در حقیقت احیا، حفظ، تکریم وتجلیل این عوامل هدف این تجمع است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه متأسفانه امروزه در جامعه از طریق ماهواره ها، شبکه های اینترنتی و شبکه های اجتماعی بدحجابی ، بی حیابی و بی عفتی از طریق فرهنگ غربی در جامعه رواج می یابد بعضا آثار سوء و مخرب را در اجتماع را افزایش می دهد که آگاهی بخشیدن و بصیرت به جامعه نیاز مبرم عصر حاضر است.

سردار خرم افزود: در عصر امروز که آثار سوء حرکت غربی سبک زندگی ایرانی اسلامی خانواده های ما را تحت تأثیر قرار داده برآنیم تا با مانور و حرکت عمومی زنان با حجاب و با عفت، حضور خود را در جامعه اعلام کنند که اولا حافظ امنیت و آرامش خانواده هستند و ثانیا حضور آنها در جامعه به عظمت سبک زندگی ایرانی اسلامی کمک موثری می کند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی در جامعه گفت: در غالب حرکتهای منحط غربی که جامعه ما را امروزه هدف گرفته اند ارتباط دوسویه بین حجاب و حیا و عفت و غیرت می تواند در سالم سازی جامعه تأثیر مثبتی داشته باشد.

وی با بیان اینکه این تجمع بعنوان حرکت عمومی برای دفاع از حریم خانواده و دفاع از ارزشها و حجاب و حیا و عفت حافظان آرامش خانواد هاست، افزود: امیدواریم شاهد حضور پرشور بانوان و خانواده ها باشیم تا قدرت و عظمت روحی روانی خودشان را به جامعه اعلام کنند.