به گزارش برنا آذربایجان غربی، عباس حسن خانی در این جلسه با اعلام اینکه مراکز عرضه مواد غذایی غیربهداشتی کاملاً شناسایی شده اند، اظهار داشت: برخورد لازم با این مراکز غیربهداشتی در چارچوب مقررات و قوانین صورت گرفته است.

فرماندار ارومیه با یادآوری نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به سلامت غذایی مردم، خاطرنشان کرد: انتظار می رود تمامی دستگاههای متولی در برخورد با اماکن عرضه مواد غذایی غیربهداشتی تلاش مضاعف داشته باشند تا دیگر شاهد فعالیت چنین مراکزی در شهرستان ارومیه نباشیم.

وی تلاش برای توانمندسازی مناطق حاشیه ای شهر را ضروری دانسته و افزود: دستگاههای دولتی در راستای اختصاص خدمات ویژه به مناطق حاشیه نشین شهر، تفاهم نامه ای تهیه کرده اند که قطعاً در ارتقای سلامت و امنیت غذایی مردم این مناطق موثر خواهد بود.

حسن خانی با اعلام اینکه برنامه ریزی ویژه ای برای ارائه خدمات در زمینه سلامت به مناطق حاشیه نشین شده، گفت: دستگاههای اجرایی موظف به نگاه ویژه به مناطق حاشیه ای و ارائه خدمات شایسته در این مناطق هستند.

فرماندار ارومیه با تاکید بر این نکته که از صدا و سیما انتظار می رود دستگاه های اجرایی را در بهبود وضعیت سلامت غذایی مردم یاری رساند، یادآور شد: هماهنگی های لازم برای ارتقای کیفیت گوشت ارائه شده در بازار صورت گرفته و امیدواریم دیگر شاهد نارضایتی در این بخش نباشیم.