به گزارش خبر گزاری برنا در تهران؛ این جلسه که با حضور حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل زاده، رئیس تبلیغات اسلامی شهریار و محمودی معاونت امور جوانان اداره ورزش و جوانان برگزار شد

حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل زاده  با اشاره به اینکه برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت به رشد اجتماعی و فکری کودکان و نوجوانان کمک بسزایی می‌کند، افزود: اوقات فراغت یکی از مسائل مهم نوجوانان و جوانان است که شناخت نیازمندی ها، رفع احتیاجات و برنامه ریزی صحیح در این حوزه موجب بروز استعدادها و ایجاد نوآوری در بین نوجوانان و جوانان می‌شود.

وی تاکید کرد: دستگاههای اجرایی شهرستان باید امکانات لازم را در اختیار ستاد اوقات فراغت قرار دهند تا شاهد ارائه بهترین خدمات به نوجوانان و جوانان عزیز باشیم.

محمودی معاونت امور جوانان اداره ورزش نیز با بیان اینکه از آن جایی که بسیاری از معضلات و ناهنجاری های اجتماعی در اوقات بطالت شکل می گیرد لذا باید از فراغت دانش آموزان در تابستان به عنوان یک فرصت استفاده کرد.

هیات مذهبی و حسینیه ها از ظرفیت بسیار خوبی برای غنی سازی اوقات فراغت بچه ها به صورت سالم، مفید و ارزان برخوردارند و ما باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنیم.

همچنین مقرر گردید که اداره ورزش و جوانان با در اختیار قرار دادن استخر و فضای ورزشی برای هنرجویان اقدام نماید.