به گزارش خبر گزاری برنا در هرمزگان ؛علیرضا فولادی معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی اداره کل گفت: یکی از دوره های آموزشی برنامه ریزی شده توسط دفتر وزارتی برای فرهنگیان کشور، دوره های آشنایی با اندیشه ها و افکار شهید مطهری می باشدکه هر ساله یکی از مباحث وکتابهای این اندیشمند بزرگ اسلامی مورد آموزش  قرار می گیرد.

وی بیان کرد: سال جاری نیز این دوره آموزشی در خصوص جهان بینی اسلامی 2 و با موضوع جهان بینی توحیدی در استان برگزار گردید .

فولادی در ادامه افزود: دوره مذکور با تلاش و همت مدیریت و همکاران آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس ، با حضور بیش از 1800 نفر شرکت‌کننده در قالب 24 کلاس از ساعت 8 صبح پنجشنبه هفتم مرداد ماه و روز جمعه نیز از ساعت 9 لغایت 12 که شامل 14 ساعت ضمن خدمت می‌باشد، برگزار گردید .

وی در ادامه گفت :درآموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس نیز این آزمون در تاریخ 17 مردادماه سال جاری در 11 حوزه امتحانی که 10 حوزه در شهربندرعباس و 1 حوزه در منطقه سیاهو قرار داشت به مرحله اجرا درآمد.

وی در پایان بیان کرد : کارشناسان ضمن خدمت اداره کل در موعد مقرر برگزاری این آزمون در ناحیه یک و دو بندرعباس، در چند حوزه امتحانی حاضر شده و از جلسه آزمون بازدید بعمل آوردند و توصیه ها و پیگیری های لازم را جهت حفاظت آزمون عنوان نمودند.