به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان ؛ این نمایشگاه توسط معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و  خبرگزاری مهر  برپا شده است.

محمد حسن مقدم نیا سرپرست خبرگزاری مهر استان سمنان  با تقدیر از نگاه مثبت مسئولان اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به هنر و هنرمندان افزود: بهره گیری از هنر ثبت تصاویر در انتقال مفاهیم دینی و ترویج سبک زندگی اسلامی یکی از مواردی است که حمایت از آن  می تواند در فرهنگ سازی دینی موثر باشد.

سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شاهرود نیز با  تبریک  ولادت امام رضا (ع) از تلاش های این  منصوره قلیچی هنرمند خوش ذوق که برای ترویج فرهنگ دینی گام ارزشمندی برداشته است  قدردانی کرد.

شعبانعلی آشوری افزود: اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شاهرود در کنار هنرمندان و در حد توان حمایت های لازم را برای انتقال مفاهیم دینی و ترویج فرهنگ و سبک زندگی با  زبان هنر و تاثیرگذاری در جامعه انجام می دهد.

در آیین افتتاح این نمایشگاه که به مدت چهار روز برپا است امام جمعه شاهرود، مدیرکل و نیز معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان و جمعی از مسوولان فرهنگی و اجرایی شهرستان شاهرود به همراه هنرمندان و خبرنگاران حضور داشتند.

منصوره قلیچی متولد سال۶٣ از هنرمندان عکاس شاهرود  است و از سال ٩٢ به عنوان عکاس با خبرگزاری مهر استان سمنان همکاری دارد.

نمایشگاه قدم های آسمانی تا امام مهربانی" نخستین نمایشگاه عکس خبری انفرادی وی است.

وی همچنین رتبه های برتر جشنواره های شکوه حضور، مهر محرم و عکس تئاتر کشوری را در کارنامه خود دارد.