به گزارش خبرگزاری برنا از یاسوج؛دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان و هیئت همراه دقایقی پیش به سفر 2 روزه خود به استان کهگیلویه و بویراحمد پایان داد و یاسوج را به مقصد تهران ترک کرد.

سخنرانی در اجتماع باشکوه مردم در ورزشگاه تختی یاسوج ، دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان، شرکت در نشست توسعه سرمایه گذاری، دیدار با عشایر و روستائیان، افتتاح 167 طرح عمرانی از طریق ویدئو کنفرانس، شرکت در شورای اداری استان و نشست خبری از برنامه های سفر 2 روزه دکتر روحانی به استان کهگیلویه و بویراحمد بود.

رئیس جمهوری را در این سفر، وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، جهاد کشاورزی، کشور، اطلاعات و همچنین رئیس دفتر رئیس جمهوری، رئیس سازمان برنامه و بودجه ، رئیس سازمان محیط زیست و دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت ها همراهی می کردند .

دکتر روحانی وبرخی از اعضای هیات دولت در این سفر با بررسی مشکلات کهگیلویه و بویراحمد در بخشهای مختلف ، برای حل انها تصمیماتی اتخاذ کردند که از جمله می توان به اختصاص افزون بر 966میلیارد تومان اعتبار به این استان اشاره کرد.

رئیس جمهوری و هیئت دولت در سی امین سفر استانی صبح یکشنبه 24مرداد 95 وارد یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد شدند و دقایقی قبل به سفر 2 روزه خود پایان دادند