به گزارش برنا،خلیل محبت‌خواه در بازدید از شهرک‌های مسکن مهر اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه با روند پیشرفت در مسکن‌های مهر 2 هزار و 700 واحد مسکن‌ مهر تا پایان امسال تکمیل شده و تحویل داده خواهد شد و‌ بیش از 50 هزار واحد مسکن مهر نیز با استفاده از تسهیلات ویژه این طرح در سطح استان احداث و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: تاکنون تمامی فضاهای عمومی اعم از اماکن بهداشتی، انتظامی، مذهبی، فرهنگی و آموزشی جانمایی شده و تا حد ممکن به مرحله احداث رسیده است که تا پایان امسال باید تمامی پرونده‌های مربوط به مسکن‌ مهر بسته شود و همه عملیات اجرایی به پایان برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: به علاوه به تعداد 8 باب مسجد در شهرک‌های مسکن‌ مهر در سطح استان تعریف شده است که در حال حاضر 4 باب از این مساجد به مرحله بهره‌برداری رسیده و 4 باب دیگر در حال اجرا است که در آینده نه چندان دور همه اقدامات مربوطه در این بخش انجام خواهد شد.

محبت‌خواه بیان کرد: البته تا پایان امسال مدارس تعریف شده‌ای که برای این شهرک‌ها در نظر گرفته شده است و در مرحله اسکلت هستند از محل اعتبارات راه و شهرسازی و بقیه مراحل ساخت نیز از محل اعتبارات استانی احداث خواهد شد و ما خواستار رسیدگی به تمامی این مسائل هستیم تا اقدامات لازم انجام شده و مشکلات متقاضیان این واحدها تا حد ممکن به حداقل برسد.