به گزارش برنا آذربایجان غربی، یوبومیر تراویسا، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه  اظهار داشت: با بررسی نهایی سالن و فراهم شدن تجهیزاتی که در سفر قبلی درخواست کرده بودم، تمرینات تیم والیبال شهرداری ارومیه به زودی آغاز می شود .

وی در خصوص سه بازیکنی که قرار است به تیم اضافه شوند افزود: هنوز در این موضوع تصمیم گیری نهایی صورت نگرفته است و نظر نهایی بعد از برگزاری چندین جلسه تمرین با بازیکنان فعلی اعلام خواهد شد.

تراویسا درباره استفاده از بازیکنان بومی گفت: باشگاه ما را استخدام کرده تا برای برنده شدن تلاش کنیم و اگر میخواهیم قهرمان شویم باید از بهترین ها بهره ببریم هرچند بازیکنان بومی اولویت هستند اما سعی می کنیم بهترین ها را برای قهرمانی به کار بگیریم.

سرمربی فصل جدید تیم والیبال شهرداری ارومیه ادامه داد: اولین هدف ساختن جوانان شهر ارومیه برای آینده والیبال این شهر و حتی ایران است به همین علت آنها را جمع آوری می کنم تا در تمرینات حاضر باشند.

وی تصریح کرد: بازیکنان جوان و مستعد ارومیه که تا کنون کارنامه خوبی داشته اند در دو هفته اول آزموده خواهند شد و نفرات برتر که البته سن و سال کمتری نیز دارند در قالب تیم ب در کنار تیم اصلی تمرین می کنند.