به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، سردار علی مویدی قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و رئیس کمیته انجمن هوایی فدراسیون انجمن‌های ورزشی با حضور در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار امینی مدیرکل دفتر فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، هوشنگ ولی پور معاون توسعه امور ورزش اداره کل، شیخ زاده رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان رضوی و برخی دیگر از اعضای این هیئت حضور داشتند.

در این جلسه با همفکری و تبادل نظر مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی و قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر راه کار‌هایی برای پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر تبیین شد که در سطوح مختلف پس از فراهم سازی زیر ساخت‌های لازم اجرایی  خواهد شد، همچنین با پیشنهاد اعضا مقرر گردید تا بستری مناسب برای برگزاری یک دوره مسابقات و المپیاد تحت عنوان بهبود یافتگان در رشته‌های مختلف فرهنگی و ورزشی برگزار گردد.

همچنین سردار مویدی در این دیدار به پیش بینی و جانمایی سایت‌های جدید پروازی در خراسان رضوی تاکید کرد و با بررسی پیشنهادات اقدامات خوبی برای علاقه مندان به این رشته انجام می‌شود.