به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ، راهپیمایی پرشور دانش آموزان باقرشهر از ابتدای 30 متری امام خمینی (ره) شروع شد در این راهپیمایی آیت الله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر ، مهندس استاد فرج شهردار باقرشهر ، سرهنگ موسی پور فرماندهی سپاه ناحیه روح الله (ره) ، حجت الاسلام والمسلمین سمیعی نماینده ولی فقیه در سپاه روح الله (ره) ، سید ناصر موسوی بخشدار کهریزک ، افضل نیا رییس آموزش و پرورش بخش کهریزک ، اعضای محترم شورای اسلامی باقرشهر و کهریزک و جمعی از مدیران دیگر از بخشها و ارگانهای دیگر حضور داشتند.

دانش آموزان آینده ساز این مرز و بوم به همراه مردم شریف باقرشهر شعارهایی همچون ‘ ما همه سرباز توئیم خامنه ای گوش به فرمان توئیم خامنه ای’ ، ‘ خامنه ای خمینی دیگر است ، ولایتش ولایت حیدر است’ و ... را سر میدادند تا اسکبار ستیزی خود را به جهانیان برای باردیگر نشان بدهند و در ادامه راهپیمایی پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

آیت الله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر در گفتگو با خبرنگار برنا  تشکر ویژه ای از دانش آموزان و مردم داشتند و در ادامه بیان کردند:امروز علاوه بر روز دانش آموز روز مبارزه با استکبار جهانی است و ایشان تاکید کردند که حضور در راهپیمایی 13 آبان یک وظیفه ملی است و حداقل کار ما حضور در این راهپیمایی است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: