به گزارش خبرگزاری برنا ازلرستان ،مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: تلاش های مجدانه روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در راستای تنویر افکار عمومی و تبیین تجربیات و سوابق دکتر سلطانی فردر کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو، شایسته تقدیر است.

 زینب فیضی گفت: رسالت روابط عمومی ها انتشار و پوشش موفقیت ها، فرصت ها و تهدیدهای پیش روی حوزه کاری خود می باشد که در این میان نقش روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در انتخاب به جا و شایسته ی دکتر سلطانی فرنمونه ایی از اثرات مثبت این رسالت بود.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان افزود: در فاصله زمانی کوتاه بین معرفی دکتر سلطانی فر تا زمان حضور ایشان در مجلس و کسب رای اعتماد از منتخبین ملت ، روابط عمومی وزارتخانه با تلاش های مجدانه خود به خوبی توانست با خلاقیت و نو آوری و با بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل روابط عمومی های استانهاو قدرت رسانه های دیداری و شنیداری به خوبی رزومه پربار و درخشان دکتر سلطانی فر را به افکار عمومی در کشور نشان دهد.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: نقش پررنگ روابط عمومی های ادارات کل استانها و به طبع آن درسطح کلان وزارتخانه موجب همراه شدن افکار عمومی در جهت رای اعتماد نمایندگان مجلس به گزینه کرسی وزارت ورزش و جوانان، دکتر سلطانی فر شد.
زینب فیضی با تشکر از مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان و همکاران زیر مجموعه ایشان گفت: رجای واثق داریم که با همکاری این حوزه بسیار مهم و تاثیر گذار ، دکتر سلطانی فر در راستای انجام وظایف خطیر وزارتخانه و استیفای مطالبات به حق جوانان این دیار از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد و به زودی شاهد کارنامه ایی درخشان از اقدامات و برنامه های ایشان در عرصه ورزش و جوانان خواهیم بود.